Facebook

Twitter

YouTube

ul. Michała Hubego 1/1 w Złotowie
plenfrderu


Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Złotowie przyjmuje interesantów w sprawach skarg i wniosków codziennie od godziny 8.00 do godziny 9.00 oraz w czwartki od godziny 15.00 do godziny 15.30.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Złotowie przyjmuje sprawy kierowane pisemnie, za pomocą telefaksu, poczty elektronicznej - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , a także ustnie do protokołu.

Zgodnie z obowiązującym w PSSE obiegiem korespondencji każda sprawa, pismo, skarga, wniosek wpływający do PSSE musi być w pierwszej kolejności zarejestrowana w sekretariacie Stacji poprzez nadanie numeru sprawy, a następnie jest dekretowana przez Dyrektora PSSE do odpowiedniej komórki organizacyjnej.

Przyjmowanie i załatwianie spraw jest realizowane zgodnie z:

Ustawą z dnia 14 czerwca 1960r. - Kodeks postępowania administracyjnego (Dz.U. z 2000r. Nr 98, poz.1071 z późn. zm.) oraz przepisów wykonanwczych.

Zadady składania i rozpatrywania petycji oraz sposób postępowania organów w sprawach dotyczących petycji określa ustawa z dnia 11 lipca 2014 r. o petycjach (Dz. U. z 2014 r. poz. 1195).

Mapa strony

Logowanie

Strona logowania WSSE w Poznaniu.
 

Mapa zagrożeń

Newsletter